
De winter moet nog komen maar toch kun je je ook alvast gaan verheugen op de lente, want Quintus organiseert weer een prachtige Kunstreis in lentesferen!
Musea
Op zaterdag 15 februari vertrekt de bus vanuit Kampen naar Leiden voor een gecombineerd bezoek aan Japanmuseum Sieboldhuis en Hortus Botanicus. Aansluitend vervolgen we de reis naar museum Beelden aan Zee in Den Haag waar onder meer de fantasierijke en kleurrijke sculpturententoonstelling van Miro te bezichtigen is.
Programma
Het vertrek van de Kunstreis is per bus vanaf ons kunstencentrum aan de Vloeddijk 38 in Kampen. Dit is het programma:
8.30 uur: Inloop met koffie, thee en lekkers in foyer van Quintus
9.00 uur: Vertrek met bus naar Leiden
11.00 uur: Aankomst Hortus Botanicus
13.30 uur: Vertrek met bus naar Scheveningen
14.00 uur: Aankomst Museum Beelden aan Zee
16.00 uur: Vertrek met bus richting Kampen
17.30 uur: Aankomst restaurant De Hoeve van Nunspeet voor diner
19.30 uur: Vertrek naar Kampen
20.00 uur: Aankomst bij Quintus
Inschrijven
De kosten voor deze kunstreis bedragen 90 euro voor deelnemers vanaf 21 jaar en ouder. Deze Kunstreis is geheel verzorgd, inclusief een lunchtas en diner op de terugreis.
Let op: door de griepepidemie is er een aantal plekken vrijgekomen! Wil je mee? Bel dan voor vrijdag 14 februari 14.00 uur met onze informatiebalie (038-3371200) en check of er nog een plekje beschikbaar is.