Er staat een splinternieuwe schrijfcursus op het Quintusprogramma in januari 2026! Onder inspirerende leiding van docent Marion Goosen leer je autobiografisch schrijven in de 6-delige cursus Ontdek schrijven: Spiegel je leven.

Let op: je hoeft geen account meer aan te maken – je kunt direct aanmelden. Had je al een account? Dat is komen te vervallen.
  • AANTAL LESSEN

    6

  • STARTDAG EN TIJD

    maandag 26 januari 2026
    19:30 - 20:30

  • LOCATIE

    Kampen

  • LESTIJD

  • PRIJS VANAF

    < 21 jaar: € 103,50
    > 21 jaar: € 124,50

Informatie

Aan de hand van diverse schrijfoefeningen, leer je handelingen, anekdotes en rituelen uit je eigen leven te beschrijven. Ook komt een aantal belangrijke schrijfelementen aan bod zoals zintuigelijk schrijven en werken met beeldspraak.

Het schrijfplezier staat voorop tijdens deze cursus. Je hebt geen ervaring nodig, alleen een nieuwsgierige blik!

VEELGESTELDE VRAGEN

Wanneer begint mijn cursus?

Hoe wordt mijn lesgeld geïncasseerd

Ik ga stoppen met mijn lessen. Hoe moet ik mij afmelden?

Heb je het antwoord op je vraag nog niet gevonden?
QUINTUS KAMPEN
038 33 71 200

INSCHRIJVEN

Ben je eruit? Inschrijven kan via onderstaande knop.

Let op: je hoeft geen account meer aan te maken – je kunt direct aanmelden. Had je al een account? Dat is komen te vervallen.
GERELATEERDE CURSUSSEN

OOK INTERESSANT

  • Voor elke portemonnee
    BETAALBAAR

  • Muziek, Dans, Theater, Kunst & Ambacht, Spelen met taal
    ALLES ONDER ÉÉN DAK

  • Voor iedereen van 0-99 jaar
    GASTVRIJ

  • Starten wanneer je wilt
    ONLINE / OFFLINE